WÓZKI DZIECIĘCE  Chicco

Wózki Chicco to połączenie nowoczesnego stylu i wysokiej jakości z praktycznością i bezpieczeństwem. Analizując potrzeby rodziców i dzieci oraz biorąc pod uwagę ich wysokie wymagania Chicco stworzyło szeroką gamę produktów z myślą o ich codziennych potrzebach.

 

powrót


MODELE:                                                                                      

C1 Trio

Tech 4WD                                                        

Tech 6WD

Tech 4WD Duo

Basic Picup

Ponee XS Plus

London           

 


 

Wózek Chicco C1 Trio

Ten najelegantszy wózek Chicco C1 Trio to następca dobrze znanego modelu Chicco 2003 Trio. Dopracowany w każdym szczególe posiada szereg innowacji technologicznych gwarantujących niezwykle łatwe jego użytkowanie. Jego atuty to: ekskluzywna, nowoczesna linia, niespotykana forma i najmodniejsze kolory.

 

 

  powrót

 


Wózek Chicco Tech 4WD

 

Od pozostałych modeli tą spacerówkę wyróżniają duże, pompowane koła ze szprychami, które dobrze amortyzują nierówności terenu, zapewniając dziecku spokojną jazdę. Wózek sprawdzi się nawet w najtrudniejszym terenie. Obszerna budka chroni dziecko przed wiatrem i słońcem a okrycie na nóżki przed zimnem. Chicco Tech 4WD jest więc doskonałym wózkiem dla aktywnie spędzającej czas rodziny. System clik-clak pozwala na zamontowanie na nim foteli Chicco Synthesis (do 13kg) lub Chicco Auto-fix (do 13kg). Waga spacerówki 14,5kg.

 

 

powrót


Wózek Chicco Tech 6WD

 

Ten model różni się od pozostałych wózków typu Tech jedynie rodzajem kół. Chicco Tech 6WD to spacerówka wyposażona w pełne plastikowe koła, dwa podwójne kółka z przodu i dwa pojedyncze z tyłu. Model ma skrętne koła przednie ułatwiające manewrowanie wózkiem. System clik-clak  pozwala na zamontowanie na nim foteli Chicco Synthesis (do 13kg) lub Chicco Auto-fix (do 13kg). Waga spacerówki 11,5kg.

 

 

 

 

powrót


Wózek Chicco Tech 4WD Duo

 

Ten czterokołowy wózek o pompowanych kołach składa się ze spacerówki i gondoli. Budka gondoli jest zarazem budką spacerówki. Spacerówka ma trzypozycyjne oparcie, okrycie na nóżki i dwupozycyjny podnóżek. Bezpieczeństwo zapewniają pięciopunktowe pasy, hamulec zapadkowy i zabezpieczenie mechanizmu składania. Na spacerówce można montować fotelik samochodowy Chicco Synthesis i Chicco Auto-Fix.

Waga spacerówki: 14,5 kg.

 

 

 

powrót


Wózek Chicco Basic Picup

 

To dobrze resorowany wózek spacerowy. Ma duże siedzisko z regulowanym w trzech pozycjach oparciem. Wyściełany miękkim materiałem podnóżek można ustawić na jednej z dwu wysokości. Obszerna budka osłania dziecko przed wiatrem i słońcem. Chicco Pick Up Basic ma miękką, ergonomicznie wyprofilowaną rączkę. Nad bezpieczeństwem malca czuwają: pięciopunktowe pasy, barierka, zintegrowany hamulec zapadkowy oraz dodatkowe zabezpieczenie mechanizmu składania, chroniące przed przypadkowym złożeniem się wózka. Skrętne koła przednie ułatwiają manewrowanie. Wyposażono go w okrycie na nóżki i duży kosz na zakupy. Waga 11kg.

 

 

powrót


Wózek Chicco Ponee XS Plus

 

To wzbogacona wersja wózka Chicco Ponee Xs. Wyposażono go w materacyk redukcyjny umożliwiający bezpieczną i wygodną jazdę najmłodszym dzieciom. Posiada też nakładaną na barierkę bezpieczeństwa obszerną tackę z miejscem na kubek, chowaną w budce osłonę przeciwdeszczową, która szczelnie okrywa wózek oraz dobrane kolorystycznie ciepłe przykrycie na nóżki. Dzięki tym akcesoriom Chicco Ponee XS Plus jest wózkiem na każdą pogodę i porę roku. Jego niska waga, łatwe manewrowanie, szybkie, kompaktowe składanie oraz szerokie, miękkie siedzisko zapewniają rodzicom komfort prowadzenia, a małym spacerowiczom maksymalną wygodę jazdy. Waga kompletnego wózka 6,5kg.

 

 

powrót


Wózek Chicco London

 

Ta praktyczna kompaktowa parasolka jest idealnym wózkiem miejskim i wakacyjnym. Resorowane tylne zawieszenie i skrętne przednie koła pozwalają na łatwe manewrowanie nim oraz szybkie i sprawne przemieszczanie się. Bezpieczeństwo zapewniają dziecku pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i zapadkowy hamulec a komfort jazdy podnoszą regulowany podnóżek oraz pięciopozycyjne oparcie. Obszerną budkę można zdjąć, kiedy nie jest potrzebna lub tylko ją złożyć. Chicco London wyposażono także w dużą siatkę na zakupy, przymocowaną stabilnie do wózka oraz pokryte miękkim materiałem ergonomiczne rączki. Waga 6kg.

 

 

powrót